Cursusdata

Inclusief vervoer. Exclusief examen tw.v. €37

Tijdelijk €99,-

De onderstaande data zijn onze theoriecursusdagen. Hier is niet automatisch een examen aan verbonden. Op het moment dat wij een theorie-examen voor jou hebben gereserveerd, gaat jouw theoriecursusdag inclusief theorie-examen op één dag door.

Heb jij zelf een examen gereserveerd bij het CBR? Dan kun je je aanmelden, wij hebben dagelijkse cursussen waaraan je kan deelnemen.

Let op: Het CBR zet extra capaciteit in om de achterstanden weg te werken. Dit betekent dat ook jij snel theorie-examen kunt doen. Hou in de dagen na je aanmelding je telefoon en mail goed in de gaten, want wij nemen contact met je op om af te stemmen hoe we je zo snel mogelijk aan je theorie kunnen helpen!

Deze week

Volgende week

ma 20 september Zwolle VOL
ma 20 september Alkmaar VOL
ma 20 september Arnhem VOL
ma 20 september Breda VOL
ma 20 september Amsterdam VOL
ma 20 september Enschede VOL
ma 20 september Leeuwarden VOL
ma 20 september Rijswijk / Den Haag VOL
ma 20 september Utrecht VOL
ma 20 september Eindhoven VOL
di 21 september Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
di 21 september Alkmaar 9 vrij Inschrijven
di 21 september Breda 9 vrij Inschrijven
di 21 september Deventer 9 vrij Inschrijven
di 21 september Arnhem 4 vrij Inschrijven
di 21 september Maastricht 8 vrij Inschrijven
di 21 september Rotterdam / Barendrecht 6 vrij Inschrijven
di 21 september Utrecht 1 vrij Inschrijven
di 21 september Eindhoven 8 vrij Inschrijven
di 21 september Zwolle 4 vrij Inschrijven
wo 22 september Amsterdam 7 vrij Inschrijven
wo 22 september Arnhem 9 vrij Inschrijven
wo 22 september Den Bosch 8 vrij Inschrijven
wo 22 september Breda 4 vrij Inschrijven
wo 22 september Groningen 8 vrij Inschrijven
wo 22 september Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
wo 22 september Utrecht 8 vrij Inschrijven
do 23 september Alkmaar VOL
do 23 september Deventer 5 vrij Inschrijven
do 23 september Amsterdam 8 vrij Inschrijven
do 23 september Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 23 september Goes 9 vrij Inschrijven
do 23 september Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
do 23 september Utrecht 8 vrij Inschrijven
do 23 september Zwolle 9 vrij Inschrijven
do 23 september Arnhem 8 vrij Inschrijven
vr 24 september Utrecht 8 vrij Inschrijven
vr 24 september Arnhem 9 vrij Inschrijven
vr 24 september Breda 8 vrij Inschrijven
vr 24 september Groningen 5 vrij Inschrijven
vr 24 september Deventer 4 vrij Inschrijven
vr 24 september Maastricht 9 vrij Inschrijven
vr 24 september Amsterdam 8 vrij Inschrijven
vr 24 september Eindhoven 9 vrij Inschrijven
vr 24 september Enschede 8 vrij Inschrijven
vr 24 september Rijswijk / Den Haag 4 vrij Inschrijven
vr 24 september Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
vr 24 september Zwolle 8 vrij Inschrijven

Week 39

ma 27 september Zwolle 7 vrij Inschrijven
ma 27 september Amsterdam 8 vrij Inschrijven
ma 27 september Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
ma 27 september Alkmaar 8 vrij Inschrijven
ma 27 september Arnhem 8 vrij Inschrijven
ma 27 september Breda 8 vrij Inschrijven
ma 27 september Deventer 1 vrij Inschrijven
ma 27 september Enschede 8 vrij Inschrijven
ma 27 september Eindhoven 4 vrij Inschrijven
ma 27 september Leeuwarden 4 vrij Inschrijven
ma 27 september Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
ma 27 september Utrecht 8 vrij Inschrijven
di 28 september Alkmaar 8 vrij Inschrijven
di 28 september Breda 8 vrij Inschrijven
di 28 september Deventer 8 vrij Inschrijven
di 28 september Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
di 28 september Arnhem 3 vrij Inschrijven
di 28 september Maastricht 5 vrij Inschrijven
di 28 september Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
di 28 september Utrecht 4 vrij Inschrijven
di 28 september Amsterdam 6 vrij Inschrijven
di 28 september Zwolle 6 vrij Inschrijven
wo 29 september Enschede 5 vrij Inschrijven
wo 29 september Zwolle 9 vrij Inschrijven
wo 29 september Leeuwarden 6 vrij Inschrijven
wo 29 september Amsterdam 5 vrij Inschrijven
wo 29 september Breda 9 vrij Inschrijven
wo 29 september Arnhem 8 vrij Inschrijven
wo 29 september Rotterdam / Barendrecht 5 vrij Inschrijven
wo 29 september Den Bosch 8 vrij Inschrijven
wo 29 september Deventer 1 vrij Inschrijven
wo 29 september Groningen 8 vrij Inschrijven
wo 29 september Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
wo 29 september Utrecht 8 vrij Inschrijven
do 30 september Maastricht 8 vrij Inschrijven
do 30 september Amsterdam 8 vrij Inschrijven
do 30 september Breda 8 vrij Inschrijven
do 30 september Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 30 september Alkmaar 5 vrij Inschrijven
do 30 september Goes 8 vrij Inschrijven
do 30 september Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
do 30 september Utrecht 7 vrij Inschrijven
do 30 september Zwolle 9 vrij Inschrijven
do 30 september Den Bosch 9 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Breda 8 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Amsterdam 5 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Utrecht 6 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Zwolle 8 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Goes 9 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Eindhoven 9 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
vr 01 oktober Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven

Week 40

ma 04 oktober Alkmaar 8 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Groningen 6 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Deventer 6 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Arnhem 9 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Breda 8 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Zwolle 8 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Leeuwarden 8 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Amsterdam 8 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Utrecht 7 vrij Inschrijven
ma 04 oktober Den Bosch 5 vrij Inschrijven
di 05 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
di 05 oktober Zwolle 9 vrij Inschrijven
di 05 oktober Alkmaar 8 vrij Inschrijven
di 05 oktober Breda 9 vrij Inschrijven
di 05 oktober Deventer 8 vrij Inschrijven
di 05 oktober Groningen 9 vrij Inschrijven
di 05 oktober Maastricht 9 vrij Inschrijven
di 05 oktober Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
di 05 oktober Arnhem 9 vrij Inschrijven
di 05 oktober Amsterdam 6 vrij Inschrijven
di 05 oktober Utrecht 9 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Alkmaar 6 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Deventer 6 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Arnhem 9 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Den Bosch 8 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Goes 9 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Zwolle 8 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Groningen 8 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Eindhoven 8 vrij Inschrijven
wo 06 oktober Utrecht 8 vrij Inschrijven
do 07 oktober Alkmaar 8 vrij Inschrijven
do 07 oktober Zwolle 8 vrij Inschrijven
do 07 oktober Amsterdam 8 vrij Inschrijven
do 07 oktober Enschede 9 vrij Inschrijven
do 07 oktober Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
do 07 oktober Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 07 oktober Goes 9 vrij Inschrijven
do 07 oktober Arnhem 4 vrij Inschrijven
do 07 oktober Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
do 07 oktober Utrecht 8 vrij Inschrijven
vr 08 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
vr 08 oktober Utrecht 8 vrij Inschrijven
vr 08 oktober Eindhoven 8 vrij Inschrijven
vr 08 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
vr 08 oktober Goes 8 vrij Inschrijven
vr 08 oktober Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
vr 08 oktober Arnhem 4 vrij Inschrijven
vr 08 oktober Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven

Week 41

ma 11 oktober Alkmaar 9 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Arnhem 6 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Breda 9 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Enschede 6 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Amsterdam 1 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Deventer 5 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Leeuwarden 8 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Eindhoven 5 vrij Inschrijven
ma 11 oktober Utrecht 8 vrij Inschrijven
di 12 oktober Zwolle 8 vrij Inschrijven
di 12 oktober Alkmaar 8 vrij Inschrijven
di 12 oktober Breda 9 vrij Inschrijven
di 12 oktober Deventer 8 vrij Inschrijven
di 12 oktober Maastricht 8 vrij Inschrijven
di 12 oktober Groningen 5 vrij Inschrijven
di 12 oktober Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
di 12 oktober Utrecht 8 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Zwolle 6 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Arnhem 9 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Den Bosch 8 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Groningen 9 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
wo 13 oktober Utrecht 9 vrij Inschrijven
do 14 oktober Zwolle 9 vrij Inschrijven
do 14 oktober Alkmaar 9 vrij Inschrijven
do 14 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
do 14 oktober Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 14 oktober Goes 9 vrij Inschrijven
do 14 oktober Maastricht 4 vrij Inschrijven
do 14 oktober Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
do 14 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
do 14 oktober Utrecht 9 vrij Inschrijven
vr 15 oktober Amsterdam 8 vrij Inschrijven
vr 15 oktober Eindhoven 8 vrij Inschrijven
vr 15 oktober Enschede 9 vrij Inschrijven
vr 15 oktober Breda 9 vrij Inschrijven
vr 15 oktober Goes 5 vrij Inschrijven
vr 15 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
vr 15 oktober Leeuwarden 6 vrij Inschrijven
vr 15 oktober Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven

Week 42

ma 18 oktober Alkmaar 8 vrij Inschrijven
ma 18 oktober Arnhem 8 vrij Inschrijven
ma 18 oktober Breda 9 vrij Inschrijven
ma 18 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
ma 18 oktober Leeuwarden 9 vrij Inschrijven
ma 18 oktober Goes 6 vrij Inschrijven
ma 18 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
ma 18 oktober Utrecht 8 vrij Inschrijven
di 19 oktober Arnhem 9 vrij Inschrijven
di 19 oktober Zwolle 8 vrij Inschrijven
di 19 oktober Alkmaar 8 vrij Inschrijven
di 19 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
di 19 oktober Breda 9 vrij Inschrijven
di 19 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
di 19 oktober Deventer 8 vrij Inschrijven
di 19 oktober Amsterdam 8 vrij Inschrijven
di 19 oktober Maastricht 9 vrij Inschrijven
di 19 oktober Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
di 19 oktober Utrecht 9 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Breda 9 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Amsterdam 8 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Arnhem 8 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Den Bosch 9 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Groningen 8 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Zwolle 3 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Enschede 4 vrij Inschrijven
wo 20 oktober Utrecht 9 vrij Inschrijven
do 21 oktober Zwolle 9 vrij Inschrijven
do 21 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
do 21 oktober Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 21 oktober Goes 9 vrij Inschrijven
do 21 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
do 21 oktober Utrecht 9 vrij Inschrijven
vr 22 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
vr 22 oktober Utrecht 6 vrij Inschrijven
vr 22 oktober Eindhoven 9 vrij Inschrijven
vr 22 oktober Enschede 9 vrij Inschrijven
vr 22 oktober Zwolle 6 vrij Inschrijven
vr 22 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
vr 22 oktober Maastricht 5 vrij Inschrijven
vr 22 oktober Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven

Week 43

ma 25 oktober Alkmaar 8 vrij Inschrijven
ma 25 oktober Arnhem 8 vrij Inschrijven
ma 25 oktober Breda 8 vrij Inschrijven
ma 25 oktober Enschede 9 vrij Inschrijven
ma 25 oktober Leeuwarden 9 vrij Inschrijven
ma 25 oktober Deventer 8 vrij Inschrijven
ma 25 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
ma 25 oktober Utrecht 5 vrij Inschrijven
ma 25 oktober Den Bosch 8 vrij Inschrijven
di 26 oktober Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
di 26 oktober Zwolle 9 vrij Inschrijven
di 26 oktober Alkmaar 9 vrij Inschrijven
di 26 oktober Arnhem 8 vrij Inschrijven
di 26 oktober Breda 8 vrij Inschrijven
di 26 oktober Deventer 9 vrij Inschrijven
di 26 oktober Eindhoven 9 vrij Inschrijven
di 26 oktober Enschede 8 vrij Inschrijven
di 26 oktober Maastricht 8 vrij Inschrijven
di 26 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
di 26 oktober Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
di 26 oktober Utrecht 8 vrij Inschrijven
wo 27 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
wo 27 oktober Arnhem 8 vrij Inschrijven
wo 27 oktober Den Bosch 9 vrij Inschrijven
wo 27 oktober Groningen 9 vrij Inschrijven
wo 27 oktober Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
wo 27 oktober Enschede 5 vrij Inschrijven
wo 27 oktober Utrecht 9 vrij Inschrijven
do 28 oktober Utrecht 9 vrij Inschrijven
do 28 oktober Zwolle 8 vrij Inschrijven
do 28 oktober Goes 8 vrij Inschrijven
do 28 oktober Amsterdam 9 vrij Inschrijven
do 28 oktober Maastricht 8 vrij Inschrijven
do 28 oktober Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 28 oktober Goes 8 vrij Inschrijven
do 28 oktober Rotterdam / Barendrecht 5 vrij Inschrijven
do 28 oktober Rijswijk / Den Haag 7 vrij Inschrijven
do 28 oktober Deventer 5 vrij Inschrijven
do 28 oktober Enschede 5 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Amsterdam 4 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Arnhem 8 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Eindhoven 8 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Enschede 9 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Utrecht 7 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Rijswijk / Den Haag 7 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Deventer 6 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Den Bosch 8 vrij Inschrijven
vr 29 oktober Breda 4 vrij Inschrijven

Week 44

ma 01 november Utrecht 9 vrij Inschrijven
ma 01 november Eindhoven 9 vrij Inschrijven
ma 01 november Alkmaar 9 vrij Inschrijven
ma 01 november Arnhem 8 vrij Inschrijven
ma 01 november Breda 9 vrij Inschrijven
ma 01 november Zwolle 9 vrij Inschrijven
ma 01 november Enschede 5 vrij Inschrijven
ma 01 november Leeuwarden 9 vrij Inschrijven
ma 01 november Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
ma 01 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
di 02 november Utrecht 8 vrij Inschrijven
di 02 november Deventer 9 vrij Inschrijven
di 02 november Zwolle 9 vrij Inschrijven
di 02 november Alkmaar 9 vrij Inschrijven
di 02 november Breda 8 vrij Inschrijven
di 02 november Deventer 9 vrij Inschrijven
di 02 november Eindhoven 8 vrij Inschrijven
di 02 november Arnhem 9 vrij Inschrijven
di 02 november Enschede 8 vrij Inschrijven
di 02 november Maastricht 8 vrij Inschrijven
di 02 november Rijswijk / Den Haag 6 vrij Inschrijven
di 02 november Amsterdam 9 vrij Inschrijven
di 02 november Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
wo 03 november Utrecht 9 vrij Inschrijven
wo 03 november Eindhoven 9 vrij Inschrijven
wo 03 november Amsterdam 9 vrij Inschrijven
wo 03 november Arnhem 8 vrij Inschrijven
wo 03 november Den Bosch 9 vrij Inschrijven
wo 03 november Breda 8 vrij Inschrijven
wo 03 november Alkmaar 8 vrij Inschrijven
wo 03 november Groningen 8 vrij Inschrijven
wo 03 november Deventer 9 vrij Inschrijven
wo 03 november Zwolle 8 vrij Inschrijven
wo 03 november Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
do 04 november Utrecht 9 vrij Inschrijven
do 04 november Zwolle 8 vrij Inschrijven
do 04 november Amsterdam 8 vrij Inschrijven
do 04 november Groningen 9 vrij Inschrijven
do 04 november Den Bosch 9 vrij Inschrijven
do 04 november Eindhoven 8 vrij Inschrijven
do 04 november Goes 9 vrij Inschrijven
do 04 november Enschede 8 vrij Inschrijven
do 04 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
do 04 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
do 04 november Deventer 5 vrij Inschrijven
vr 05 november Alkmaar 9 vrij Inschrijven
vr 05 november Amsterdam 8 vrij Inschrijven
vr 05 november Eindhoven 9 vrij Inschrijven
vr 05 november Utrecht 9 vrij Inschrijven
vr 05 november Enschede 9 vrij Inschrijven
vr 05 november Breda 8 vrij Inschrijven
vr 05 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
vr 05 november Zwolle 5 vrij Inschrijven
vr 05 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
vr 05 november Arnhem 4 vrij Inschrijven

Week 45

ma 08 november Utrecht 8 vrij Inschrijven
ma 08 november Alkmaar 8 vrij Inschrijven
ma 08 november Den Bosch 9 vrij Inschrijven
ma 08 november Eindhoven 5 vrij Inschrijven
ma 08 november Arnhem 8 vrij Inschrijven
ma 08 november Breda 7 vrij Inschrijven
ma 08 november Enschede 8 vrij Inschrijven
ma 08 november Leeuwarden 9 vrij Inschrijven
ma 08 november Rijswijk / Den Haag 7 vrij Inschrijven
ma 08 november Amsterdam 8 vrij Inschrijven
di 09 november Utrecht 9 vrij Inschrijven
di 09 november Zwolle 9 vrij Inschrijven
di 09 november Alkmaar 9 vrij Inschrijven
di 09 november Deventer 9 vrij Inschrijven
di 09 november Breda 8 vrij Inschrijven
di 09 november Deventer 9 vrij Inschrijven
di 09 november Arnhem 8 vrij Inschrijven
di 09 november Maastricht 9 vrij Inschrijven
di 09 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
di 09 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
di 09 november Eindhoven 5 vrij Inschrijven
wo 10 november Breda 9 vrij Inschrijven
wo 10 november Utrecht 8 vrij Inschrijven
wo 10 november Amsterdam 9 vrij Inschrijven
wo 10 november Eindhoven 8 vrij Inschrijven
wo 10 november Arnhem 9 vrij Inschrijven
wo 10 november Den Bosch 8 vrij Inschrijven
wo 10 november Groningen 8 vrij Inschrijven
wo 10 november Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
wo 10 november Enschede 5 vrij Inschrijven
do 11 november Utrecht 9 vrij Inschrijven
do 11 november Leeuwarden 9 vrij Inschrijven
do 11 november Zwolle 9 vrij Inschrijven
do 11 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
do 11 november Amsterdam 9 vrij Inschrijven
do 11 november Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 11 november Arnhem 8 vrij Inschrijven
do 11 november Goes 9 vrij Inschrijven
do 11 november Alkmaar 9 vrij Inschrijven
do 11 november Rijswijk / Den Haag 7 vrij Inschrijven
do 11 november Maastricht 6 vrij Inschrijven
vr 12 november Amsterdam 5 vrij Inschrijven
vr 12 november Eindhoven 8 vrij Inschrijven
vr 12 november Enschede 9 vrij Inschrijven
vr 12 november Utrecht 4 vrij Inschrijven
vr 12 november Rijswijk / Den Haag 4 vrij Inschrijven
vr 12 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven

Week 46

ma 15 november Utrecht 4 vrij Inschrijven
ma 15 november Alkmaar 9 vrij Inschrijven
ma 15 november Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
ma 15 november Arnhem 9 vrij Inschrijven
ma 15 november Breda 9 vrij Inschrijven
ma 15 november Enschede 9 vrij Inschrijven
ma 15 november Leeuwarden 9 vrij Inschrijven
ma 15 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
ma 15 november Amsterdam 4 vrij Inschrijven
ma 15 november Zwolle 5 vrij Inschrijven
di 16 november Leeuwarden 5 vrij Inschrijven
di 16 november Utrecht 4 vrij Inschrijven
di 16 november Groningen 8 vrij Inschrijven
di 16 november Zwolle 6 vrij Inschrijven
di 16 november Alkmaar 9 vrij Inschrijven
di 16 november Amsterdam 9 vrij Inschrijven
di 16 november Breda 9 vrij Inschrijven
di 16 november Deventer 8 vrij Inschrijven
di 16 november Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
di 16 november Maastricht 8 vrij Inschrijven
di 16 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
di 16 november Enschede 9 vrij Inschrijven
wo 17 november Utrecht 6 vrij Inschrijven
wo 17 november Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
wo 17 november Eindhoven 5 vrij Inschrijven
wo 17 november Amsterdam 9 vrij Inschrijven
wo 17 november Arnhem 8 vrij Inschrijven
wo 17 november Goes 8 vrij Inschrijven
wo 17 november Den Bosch 9 vrij Inschrijven
wo 17 november Groningen 5 vrij Inschrijven
wo 17 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
wo 17 november Deventer 8 vrij Inschrijven
do 18 november Deventer 6 vrij Inschrijven
do 18 november Utrecht 4 vrij Inschrijven
do 18 november Zwolle 8 vrij Inschrijven
do 18 november Amsterdam 8 vrij Inschrijven
do 18 november Breda 9 vrij Inschrijven
do 18 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
do 18 november Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 18 november Goes 9 vrij Inschrijven
do 18 november Arnhem 8 vrij Inschrijven
do 18 november Den Bosch 8 vrij Inschrijven
do 18 november Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
vr 19 november Breda 1 vrij Inschrijven
vr 19 november Den Bosch 9 vrij Inschrijven
vr 19 november Groningen 8 vrij Inschrijven
vr 19 november Arnhem 5 vrij Inschrijven
vr 19 november Amsterdam 6 vrij Inschrijven
vr 19 november Eindhoven 9 vrij Inschrijven
vr 19 november Enschede 8 vrij Inschrijven
vr 19 november Utrecht 4 vrij Inschrijven
vr 19 november Alkmaar 4 vrij Inschrijven
vr 19 november Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
vr 19 november Rotterdam / Barendrecht 7 vrij Inschrijven

Week 47

ma 22 november Utrecht 8 vrij Inschrijven
ma 22 november Groningen 6 vrij Inschrijven
ma 22 november Alkmaar 9 vrij Inschrijven
ma 22 november Arnhem 9 vrij Inschrijven
ma 22 november Eindhoven 8 vrij Inschrijven
ma 22 november Breda 9 vrij Inschrijven
ma 22 november Enschede 9 vrij Inschrijven
ma 22 november Rotterdam / Barendrecht 7 vrij Inschrijven
ma 22 november Leeuwarden 8 vrij Inschrijven
ma 22 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
ma 22 november Amsterdam 4 vrij Inschrijven
di 23 november Utrecht 9 vrij Inschrijven
di 23 november Zwolle 8 vrij Inschrijven
di 23 november Alkmaar 8 vrij Inschrijven
di 23 november Amsterdam 9 vrij Inschrijven
di 23 november Breda 9 vrij Inschrijven
di 23 november Deventer 9 vrij Inschrijven
di 23 november Maastricht 8 vrij Inschrijven
di 23 november Arnhem 9 vrij Inschrijven
di 23 november Den Bosch 4 vrij Inschrijven
di 23 november Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
wo 24 november Utrecht 8 vrij Inschrijven
wo 24 november Deventer 8 vrij Inschrijven
wo 24 november Goes 6 vrij Inschrijven
wo 24 november Amsterdam 8 vrij Inschrijven
wo 24 november Arnhem 6 vrij Inschrijven
wo 24 november Den Bosch 9 vrij Inschrijven
wo 24 november Groningen 9 vrij Inschrijven
wo 24 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
wo 24 november Rotterdam / Barendrecht 6 vrij Inschrijven
wo 24 november Zwolle 8 vrij Inschrijven
do 25 november Utrecht 4 vrij Inschrijven
do 25 november Enschede 7 vrij Inschrijven
do 25 november Zwolle 9 vrij Inschrijven
do 25 november Deventer 8 vrij Inschrijven
do 25 november Amsterdam 9 vrij Inschrijven
do 25 november Rotterdam / Barendrecht 7 vrij Inschrijven
do 25 november Eindhoven 9 vrij Inschrijven
do 25 november Goes 8 vrij Inschrijven
do 25 november Den Bosch 8 vrij Inschrijven
do 25 november Breda 8 vrij Inschrijven
do 25 november Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
do 25 november Groningen 8 vrij Inschrijven
vr 26 november Utrecht 6 vrij Inschrijven
vr 26 november Alkmaar 4 vrij Inschrijven
vr 26 november Amsterdam 4 vrij Inschrijven
vr 26 november Eindhoven 8 vrij Inschrijven
vr 26 november Enschede 9 vrij Inschrijven
vr 26 november Rijswijk / Den Haag 4 vrij Inschrijven
vr 26 november Breda 8 vrij Inschrijven
vr 26 november Rotterdam / Barendrecht 1 vrij Inschrijven

Week 48

ma 29 november Utrecht 5 vrij Inschrijven
ma 29 november Alkmaar 8 vrij Inschrijven
ma 29 november Arnhem 9 vrij Inschrijven
ma 29 november Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
ma 29 november Breda 8 vrij Inschrijven
ma 29 november Eindhoven 9 vrij Inschrijven
ma 29 november Enschede 9 vrij Inschrijven
ma 29 november Leeuwarden 8 vrij Inschrijven
ma 29 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
di 30 november Utrecht 8 vrij Inschrijven
di 30 november Zwolle 9 vrij Inschrijven
di 30 november Alkmaar 8 vrij Inschrijven
di 30 november Breda 9 vrij Inschrijven
di 30 november Amsterdam 8 vrij Inschrijven
di 30 november Deventer 9 vrij Inschrijven
di 30 november Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
di 30 november Maastricht 9 vrij Inschrijven
di 30 november Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
wo 01 december Groningen 9 vrij Inschrijven
wo 01 december Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
wo 01 december Utrecht 8 vrij Inschrijven
wo 01 december Amsterdam 9 vrij Inschrijven
wo 01 december Arnhem 9 vrij Inschrijven
wo 01 december Den Bosch 8 vrij Inschrijven
do 02 december Goes 9 vrij Inschrijven
do 02 december Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
do 02 december Utrecht 9 vrij Inschrijven
do 02 december Amsterdam 8 vrij Inschrijven
do 02 december Zwolle 9 vrij Inschrijven
do 02 december Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
do 02 december Den Bosch 8 vrij Inschrijven
do 02 december Eindhoven 9 vrij Inschrijven
vr 03 december Zwolle 8 vrij Inschrijven
vr 03 december Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
vr 03 december Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
vr 03 december Utrecht 9 vrij Inschrijven
vr 03 december Amsterdam 8 vrij Inschrijven
vr 03 december Den Bosch 9 vrij Inschrijven
vr 03 december Eindhoven 9 vrij Inschrijven
vr 03 december Enschede 9 vrij Inschrijven
vr 03 december Breda 8 vrij Inschrijven

Week 49

ma 06 december Leeuwarden 8 vrij Inschrijven
ma 06 december Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
ma 06 december Utrecht 8 vrij Inschrijven
ma 06 december Alkmaar 8 vrij Inschrijven
ma 06 december Amsterdam 9 vrij Inschrijven
ma 06 december Eindhoven 9 vrij Inschrijven
ma 06 december Arnhem 8 vrij Inschrijven
ma 06 december Breda 9 vrij Inschrijven
ma 06 december Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
ma 06 december Enschede 9 vrij Inschrijven
ma 06 december Leeuwarden 9 vrij Inschrijven
di 07 december Maastricht 9 vrij Inschrijven
di 07 december Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
di 07 december Utrecht 8 vrij Inschrijven
di 07 december Amsterdam 9 vrij Inschrijven
di 07 december Zwolle 9 vrij Inschrijven
di 07 december Alkmaar 8 vrij Inschrijven
di 07 december Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
di 07 december Breda 8 vrij Inschrijven
di 07 december Deventer 8 vrij Inschrijven
wo 08 december Groningen 8 vrij Inschrijven
wo 08 december Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
wo 08 december Utrecht 8 vrij Inschrijven
wo 08 december Amsterdam 9 vrij Inschrijven
wo 08 december Arnhem 8 vrij Inschrijven
wo 08 december Rotterdam / Barendrecht 9 vrij Inschrijven
wo 08 december Den Bosch 8 vrij Inschrijven
wo 08 december Alkmaar 9 vrij Inschrijven
do 09 december Goes 9 vrij Inschrijven
do 09 december Breda 8 vrij Inschrijven
do 09 december Rijswijk / Den Haag 8 vrij Inschrijven
do 09 december Utrecht 9 vrij Inschrijven
do 09 december Zwolle 9 vrij Inschrijven
do 09 december Amsterdam 8 vrij Inschrijven
do 09 december Groningen 9 vrij Inschrijven
do 09 december Eindhoven 8 vrij Inschrijven
vr 10 december Arnhem 9 vrij Inschrijven
vr 10 december Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
vr 10 december Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
vr 10 december Utrecht 9 vrij Inschrijven
vr 10 december Amsterdam 8 vrij Inschrijven
vr 10 december Eindhoven 9 vrij Inschrijven
vr 10 december Breda 8 vrij Inschrijven
vr 10 december Enschede 8 vrij Inschrijven
vr 10 december Arnhem 8 vrij Inschrijven
zo 12 december Amsterdam 9 vrij Inschrijven

Week 50

ma 13 december Leeuwarden 8 vrij Inschrijven
ma 13 december Rijswijk / Den Haag 9 vrij Inschrijven
ma 13 december Eindhoven 8 vrij Inschrijven
ma 13 december Utrecht 8 vrij Inschrijven
ma 13 december Alkmaar 9 vrij Inschrijven
ma 13 december Amsterdam 9 vrij Inschrijven
ma 13 december Rotterdam / Barendrecht 8 vrij Inschrijven
ma 13 december Arnhem 8 vrij Inschrijven
ma 13 december Breda 9 vrij Inschrijven
ma 13 december Enschede 9 vrij Inschrijven
di 14 december Maastricht